zspilica.edu.pl
Uczniowie pilickiej szkoły już po raz szósty w demokratyczny sposób wybrali swoją reprezentację, czyli Samorząd Szkolny. Przewodniczącą została uczennica kl. VII b. W poniedziałek - 2.10. 2017r. - uczniowie naszej szkoły po raz kolejny w demokratyczny sposób wybrali swoją władzę. W wyborach wzięli udział uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej, klas II – III gimnazjum oraz (co jest tradycją szkolną) nauczyciele i pracownicy szkoły. Wybory odbywały się na trzech długich przerwach. Cieszyły się zainteresowaniem ze strony uczniów i budziły emocje. Frekwencja wyniosła 55,46%. Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została Kinga Ogonek– uczennica kl. V II b. Jej zastępcą została Amelia Rozlach– uczennica kl. VII, a członkami Samorządu zostali Dawid Szota – uczeń kl. VI, Marcel Morawski i Mateusz Węglarczyk – obaj uczniowie kl. VII. Wybory odbyły się w ramach projektu CEO „Samorządy mają głos” i zostały przygotowane oraz przeprowadzone przez 5 uczennic kl. II a gimnazjum. Wybory stają się już tradycją szkolną. Poprzedza je kampania wyborcza, którą na terenie szkoły prowadzą startujący kandydaci, a która zależy wyłącznie od ich pomysłowości. Życzymy owocnej pracy nowemu Samorządowi! Nad wyborami czuwali: nauczyciel koordynator – Maria Lepiarczyk i nauczyciel opiekun Samorządu Szkolnego – Małgorzata Szota.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl