zspilica.edu.pl
W miniony weekend 11-12.11.2017 rozpoczęły się rozgrywki minisiatkówki KINDER + SPORT 2018 w kategoriach trójek i czwórek dziewcząt i chłopców. Dziewczęta rozpoczęły rywalizacje w sobotę w Zawierciu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Poziom drużyn był naprawdę wysoki.
Naszą szkołę na pierwszym turnieju w kat. czwórek reprezentowały :
1 Nikola Staśko
2 Aleksandra Laskowska
3 Emilia Półtorak
4 Gabrysia Śrubarczyk
5 Anna Węglarz
Chłopcy rywalizowali w niedzielę w Będzinie w składzie:
1 Seweryn Żyła
2 Maciej Podsiedlik
3 Dawid Szota
4 Kacper Gajewski
5 Michał Koch
Za 2 tygodnie odbędą się turnieje rewanżowe po których poznamy wyniki po pierwszej rundzie. Życzymy powodzenia.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl