zspilica.edu.pl
I turniej V edycji Jurajskiej Ligii Badmintona za nami. Nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsce w swoich kategoriach: 3 miejsce w kat. dziewcząt SP Gabriela Śrubarczyk, 1 miejsce kat. dziewcząt gimnazjum Julia Kowalczyk, 1 miejsce w kat. chłopców gimnazjum Kacper Ogonek a 2 miejsce w tej samej kategorii Damian Ogonek. Na pochwalę zasługuje również najmłodszy uczestnik turnieju uczeń kl. 3 SP Michał Sularz. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na kolejnych turniejach JLB.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl