zspilica.edu.pl
W czwartek – 6.04. – Dyrektor Szkoły p. Leszek Sobota i uczennica kl. III a pilickiego gimnazjum Aleksandra Wałek uczestniczyli w uroczystej Gali Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, która odbyła się w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Przypomnijmy, że Ola jest laureatką konkursu z historii. Na Gali obecni byli przedstawiciele Kuratorium oraz Dyrektorzy i uczniowie – laureaci z 48 szkół z terenu Delegatury Sosnowiec. Uroczystość zaczęła się prezentacją i wykładem dotyczącym podsumowania konkursów w bieżącym roku szkolnym. Można było się dowiedzieć, że na 60 tys. uczniów, którzy wzięli udział w konkursach, 710 otrzymało tytuły laureata (czyli 1,3%), z czego w Delegaturze Sosnowiec było 111. Następnie uczniowie wraz z Dyrektorami wychodzili na scenę, aby odebrać dyplomy i nagrody. Zakończeniem był taneczny program artystyczny. Po wyjściu z sali można było poczęstować się ciastem lub kanapką. Na Gali Oli towarzyszyła również mama – p. Anna Wałek i nauczyciel historii – Maria Lepiarczyk. Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni, że dzięki Oli nasza szkoła była obecna na tej uroczystości. Gratulujemy Oli i jej Rodzicom. A jako, że Ola „nie osiadła na laurach” i bierze udział w kolejnym konkursie życzymy następnych sukcesów!
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl