zspilica.edu.pl
W piątkowe południe 12 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, nauczyciele – emeryci, pracownicy szkoły – emeryci oraz Rada Rodziców. Akademię rozpoczął Pan Dyrektor Leszek Sobota serdecznie witając wszystkich przybyłych. Następnie przedstawiciele Samorządu Szkolnego w imieniu uczniów złożyli życzenia, a uczniowie klas III gimnazjum przedstawili zabawny program artystyczny. Przed przybyłymi wspaniale zaprezentowali się również najmłodsi, czyli uczniowie klas II, w tańcu i piosence. Samorząd Szkolny wręczył kwiaty nauczycielom, pracownikom szkoły i emerytom. Życzenia wszystkim złożył również Pan Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl