zspilica.edu.pl
Szkolny Wolontariat „Dzieci dzieciom” aktywnie działający od 13 lat w naszej szkole już po raz drugi uczestniczył w Balu Wolontariusza – Vivat Niepodległa, upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Bal został zorganizowany przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej. W balu udział wzięło prawie 600wolontariuszy, opiekunów, katechetów, dyrektorów i sympatyków pomagania. Bal jest ukłonem i formą nagrody za całoroczną sumienną pracę wolontariuszy na rzecz innych. Ten bal jest również przesłaniem dla młodych ludzi, że warto pomagać innym. To okazja do doskonałej zabawy, nawiązania nowych przyjaźni i poznania ciekawych ludzi. Nasza grupa pod opieką Pani Barbary Soboty oraz Pani Zofii Opiłki wróciła z balu pełna wrażeń i gotowa do dalszych działań na rzecz innych. Przed nami święta Bożego Narodzenia – nie możemy zapomnieć o Tych , którzy czekają na Naszą pomoc. Coroczna akcja „Uśmiech dziecka nas jednoczy” już nabiera tempa. Zapraszamy wszystkich ludzi o „Wielkich sercach„ do włączenia się do akcji. Podarujmy innym radość na święta.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl