Filtrowanie aktualności

data od

data do

VI Edycja Jurajskiej Ligii Badmintona pod patronatem Parlamentarnego Zespołu ds. Promocji Badmintona za nami.

24.05.2019r. w hali sportowej  naszej szkoły odbył się trzeci i zarazem ostatni turniej VI edycji JLB. Wzięło w nim udział 41 zawodniczek i  zawodników z 5 szkół naszego powiatu. Rywalizacja odbyła się w 5 kategoriach  wiekowych. W kat. dziewczyn kl. VII- VIII i gimnazjum zwyciężczynią  została uczennica naszej szkoły Julia Kowalczyk. W kat. chłopców kl. IV-VI zwycięzcą został Maksymilian Rybiński a wicemistrzem Maciej Fabian obaj z klasy 5b sportowej.

Rozgrywki całego turnieju przebiegały w zaciętej ale sportowej rywalizacji. Po wielu rozegranych meczach w klasyfikacji generalnej  zawodnicy naszej szkoły zajęli II miejsce. Najlepszymi zawodnikami poszczególnych kategorii zostali: