zspilica.edu.pl
W ramach realizacji Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej Kino Szkoła oraz zagadnień zawartych w szkolnym Programie Wychowawczo - Profilaktycznym, w dniu 19.11.2019 roku uczniowie klas VI szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy wzięli udział w prelekcji pod tytułem "Przemoc w szkole" oraz projekcji kinowej filmu "Hej Sokoły". Na pochwałę zasługuje aktywność podczas spotkania uczniów naszej szkoły oraz zachowanie podczas całego wyjazdu.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl