zspilica.edu.pl
Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy mieli możliwość uczestniczenia w ogólnopolskim konkursie leksykalnym "Memory Master" przeznaczonym dla klas IV - VIII szkoły podstawowej. Formuła konkursu jest bardzo nowatorska – młodzież, korzystając z oficjalnej strony organizatora, przyswajała słownictwo odpowiednie do ich poziomu. Aby uatrakcyjnić proces uczenia się uczestnicy mogli pobrać specjalnie przygotowaną aplikację na telefon. Dzięki niej mieli możliwość sprawdzenia się w nowoczesny i przyjazny sposób.
XI edycja konkursu odbyła się jeszcze w pierwszym semestrze (19 listopada 2019 roku). Wyniki przedstawiają się następująco:
Antoni Szwajkosz z klasy VI c został laureatem II stopnia
Konstancja Przybylik z klasy VI b została laureatką III stopnia
Wyróżnienia otrzymują:
Mateusz Robak z klasy V a
Zuzanna Bogusz z klasy VI b
Marcel Sobota z klasy VI a
Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy na uroczystym rozdaniu nagród.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl