zspilica.edu.pl
1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Tradycyjnie i w tym roku zorganizowaliśmy szkolny konkurs „Prawda i mity o AIDS”. Patronat nad konkursem objęła, jak co roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu. W tym wyjątkowym roku odbywa się on zdalnie. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas VI-VIII. Dwunastu uczniów z najwyższą punktacją: Witkowska Natalia kl. 8b, Śrubarczyk Gabriela kl.8b, Fabian Maciej kl. 7b, Jaworska Maja kl. 8a, Pacan Maja kl. 6b, Szwajkosz Antoni kl. 7c, Bogusz Zuzanna kl. 7b, Błażkiewicz Amelia kl. 6b, Faryś Wiktoria kl. 7c, Dróżdż Katarzyna kl. 7c, Bochenkiewicz Dawid kl. 8b i Kuraś Franciszek kl. 7c zakwalifikowało się do II etapu, który odbędzie się w najbliższym tygodniu. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
Dnia 16.12.2020r. przeprowadzony został w sposób zdalny II etap konkursu wiedzy o AIDS. Dziękujemy wszystkim uczestnikom obu etapów a zwyciezcom gratulujemy!!!
1 miejsce Maciej Fabian - 42 pkt
2 miejsce Maja Jaworska - 38 pkt
3 miejsce Faryś Wiktoria - 37 pkt
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl