zspilica.edu.pl
10 czerwca w Szkole Podstawowej w Pilicy odbył się Festiwal Piosenki Szkolnej dla klas I - VI. Jury w składzie pani Grażyna Brodzińska i pani Zofia Opiłka oceniały występy artystów w dwóch grupach kl. I -III i kl. IV -VI.
I miejsce zajęły Lena Furgacz z klasy Ib i Weronika Sajdak z klasy IIIb
II miejsce zajęły Nikola Sarecka z II a i Karolina Paciej z kl.IIa
III miejsce zajęła Ania Bąk z Klasy I a
I miejsce- Oliwia Ferdyn z kl. VIa
II miejsce - Lena Walko z kl. VIa
III miejsce - Maja Barczyńska z kl.Va
Gratulujemy serdecznie zwycięzcom oraz wszystkim tym, którzy wzięli udział w festiwalu. Dyplomy i nagrody ufundował dyrektor szkoły pan Leszek Sobota, który objął patronatem festiwal.
Nad oprawą muzyczną czuwali uczniowie z klasy VIIb:Szymon Pelan i Krzysztof Osuch.
W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Festiwalu Piosenki Szkolnej.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl