zspilica.edu.pl
W naszej szkole gościły zawodniczki badmintona grające na co dzień w klubie AZS AGH Kraków: trenerka, reprezentantka Polski – Pani Dominika Guzik – Płuchowska oraz Pani Maja Piwowar.
Uczniowie klas najmłodszych I-III trenowali pod okiem naszych gości, poznając tą piękną choć jeszcze mało popularną dyscyplinę. Wielu uczestników spotkania zadeklarowało chęć udziału w zajęciach szkolnych badmintona.
Uczniowie klas ósmych sportowych o profilu badmintona mogli doskonalić i poznać ciekawe ćwiczenia, które będą mogli wykorzystać podczas treningu na zbliżającym się zgrupowaniu sportowym w COS w Cetniewie oraz na lekcjach wychowania fizycznego.
Bardzo dziękujemy naszym gościom za miłe chwile z badmintonem.
Zapraszamy na nasze cotygodniowe piątkowe treningi i sportową badmintonową przygodę.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl