zspilica.edu.pl
Dnia 24.09.2021r. uczniowie oraz przedstawiciele rady rodziców podziękowali odchodzącym na emeryturę pani Alicji Goncerz i Elżbiecie Kamińskiej. Spotkaniu towarzyszyły nieskrywane emocje wdzięczności i wzruszenia. W takich chwilach zawsze warto pamiętać, że każdy koniec, jest także początkiem czegoś nowego… Obu paniom serdecznie dziękujemy za cały Wasz trud, serce, oddanie, dostrzeganie w uczniach tego co dobre. Życzymy dużo spokoju, pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie i wszelkiej pomyślności.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl