zspilica.edu.pl
Na kolejnym spotkaniu Klubu Miłośników Książek czwartoklasiści rozmawiali o książkach, które warto przeczytać w wakacje. Jest to dobry czas, aby nadrobić lekturowe zaległości. Każdy uczeń zaproponował inny utwór i zachęcał pozostałych do przeczytania go. Członkowie KMK utworzyli własną listę książek. Przed Wami tytuły, które polecamy spakować do walizki i zabrać ze sobą na wakacje:
- „Tajemniczy ogród”,
- „Baśnie”,
- „Spotkanie nad morzem”,
- „Kubuś Puchatek”,
- Król Maciuś Pierwszy”,
- „Życie według Duni”,
- „Akademia pana Kleksa”,
- „Opowieści z Narnii”,
- „Mikołajek”,
- „Dziadek i niedźwiadek”,
- „Pajączek na rowerze”,
- „Cukierku, ty łobuzie”,
- „Sposób na Elfa”.
Nieważne czy spędzasz wakacje w mieście, na wsi, nad morzem lub w górach. Dobrą książkę zawsze warto mieć przy sobie.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl