zspilica.edu.pl
13.10.22r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy. Dyrektor szkoły Pan Leszek Sobota przywitał zebranych gości. Uczniowie wierszami i piosenkami uświetnili tę uroczystość. Po programie artystycznym przyszła pora na upominki, które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy w Pilicy pan Artur Janosik oraz rodzice pierwszaków. Po ślubowaniu uczniom klas I zrobiono pamiątkowe zdjęcia.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl