zspilica.edu.pl
26 maja 2025r. w naszej szkole gościli zawodnicy drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie – Szymon Gregorowicz i Miłosz Zniszczoł. Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez dyrektora szkoły, pana Leszka Sobotę. Następnie siatkarze opowiedzieli kilka słów o sobie i swojej sportowej karierze. Uczniowie mieli okazję zadać pytania, na które zawodnicy chętnie odpowiadali. Na zakończenie nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz autografów. Było to niezwykle inspirujące wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl