zspilica.edu.pl
25 listopada w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo radośnie i… pluszowo! Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione misie, a wielu z nich pojawiło się również w tematycznych strojach, co dodało szkolnym korytarzom jeszcze więcej uśmiechu i kolorów.
Ponadto, Samorząd Uczniowski zorganizował Międzyklasowy Konkurs Fotograficzny „Misie w roli głównej”. Tego dnia Każda klasa wykonała swoje konkursowe zdjęcie, na którym misie odgrywały główną rolę. Zdjęcia trafią teraz do jury, które wybierze zwycięzców w dwóch kategoriach: klas 1–3 oraz 4–8. Wyniki konkursu poznamy już wkrótce!
Dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom za fantastyczną zabawę i wspaniałą, misiową atmosferę.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl