zspilica.edu.pl
Radość, wzruszenie i serdeczność to uczucia, które towarzyszyły uczniom należącym do Teatrzyku Szkolnego ,,Igraszka” i gościnnie występującym solistom w Kamiliańskim Centrum Opiekuńczo - Leczniczym w Hutkach. 21 stycznia br. młodzi artyści zaprezentowali pełne humoru jasełka pt. ,,List do nieba”, po których wspólnie z podopiecznymi ośrodka śpiewali kolędy. Po występie wykonawcy usłyszeli wiele ciepłych słów od ojca Andrzeja, widzów i zostali obdarowani przez pensjonariuszy słodkim upominkiem, a Oliwierek – własnoręcznie namalowanym obrazem. Nasi aktorzy również ofiarowali wszystkim zebranym, jak również tym, którzy nie mogli przybyć na występ - samodzielnie wykonanymi serduszkami i laurkami. Na koniec cały zespół z bratem Wiesławem udał się do kaplicy, aby przed obrazem Matki Bożej pomodlić się o zdrowie swoich bliskich i pokój na świecie, gdyż nasza wizyta zbiegła się z peregrynacją obrazu w ośrodku.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl