zspilica.edu.pl
16 marca 2026 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział 29 uczniów.
Recytatorzy wystąpili w 3 kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV- VI, uczniowie klas VII- VIII.
Jury w składzie: pani Janina Grabowska, pani Magdalena Lis i pani Sylwia Seweryn oceniało występy uczniów zgodnie z następującymi kryteriami:
dobór repertuaru, interpretacja utworu, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny. Wyniki konkursu będą ogłoszone 19 marca b.r.
Wszystkim gratulujemy pięknego występu !
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl