zspilica.edu.pl
Szanując tradycję, stworzyliśmy dwie Palmy Wielkanocne. Jedną uczniowie przekazali do pilickiej Kolegiaty podczas Rekolekcji Wielkopostnych, a drugą przygotowaliśmy na konkurs organizowany przez Bibliotekę i Burmistrza MiG Pilica.
W jej wykonanie zaangażowała się cała społeczność szkolna – dyrekcja, uczniowie, rodzice, nauczyciele, wolontariat i pracownicy szkoły. Nasze wspólne dzieło zdobyło I miejsce!
Dziękujemy wszystkim za serce i zaangażowanie. Już dziś wiemy, że w przyszłym roku ponownie podejmiemy to wyzwanie – bo szanujemy tradycję i chcemy przekazywać ją młodemu pokoleniu.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl