zspilica.edu.pl
W niedzielę – 3 maja – uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych obchodach Święta Konstytucji. Uczestniczyli w uroczystej Mszy św. w kościele OO. Franciszkanów w Biskupicach, w trakcie której wystąpili z programem artystycznym „Majowa Rocznica”, a następnie przeszli w Przemarszu na pilicki rynek. Pod znajdującym się tam pomnikiem złożyli, wraz z Dyrektorem szkoły Leszkiem Sobotą, kwiaty w imieniu całej społeczności szkolnej.
30 kwietnia, w naszej szkole odbyła się akademia szkolna upamiętniająca nadchodzące Święto Konstytucji Majowej. Uczniowie klas I – VIII odśpiewali hymn Polski oraz wysłuchali programu artystycznego „Majowa Rocznica” przygotowanego przez grupę swoich kolegów z klas 2 a, 4 b, 5 b, 6 b, 7 b. Po zakończeniu programu artystycznego p. Dyrektor Leszek Sobota zaprosił wszystkich – uczniów i nauczycieli – na uroczyste obchody gminne Święta Konstytucji w niedzielę.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl