zspilica.edu.pl
18 września odbyła się wycieczka przedmiotowa z fizyki dla uczniów klas II gimnazjum. Gimnazjaliści uczestniczyli w wykładach przeplatanych ciekawymi doświadczeniami z cyklu" Osobliwości świata fizyki", organizowanych przez Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego w Katowicach. W tym roku mieli okazję wysłuchać wykładów pt."Elektromagnetyzm wokół nas", "Fizyka na wakacjach" ,"Ciepło, zimno, gorąco, mróz".
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl