zspilica.edu.pl
3 maja uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Konstytucji biorąc czynny udział w obchodach zorganizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Pilica. Uczniowie uczestniczyli w uroczystej Mszy św., w trakcie której zaprezentowali program artystyczny „Był sobie maj...”. Następnie przeszli we wspólnym Przemarszu pod pomnik w Rynku, gdzie złożyli kwiaty. Program artystyczny został zaprezentowany również uczniom naszej szkoły na uroczystym apelu szkolnym w dniu 26.04. W programie i uroczystościach gminnych wzięli udział uczniowie –Zuzanna Drożdżowska, Anna Janus, Aleksandra Marzec, Justyna Sadawa, Natalia Witkowska, Jan Bańka, Oliwia Pasierb pod opieką p. Marii Lepiarczyk. W gminnych uroczystościach wzięli udział również harcerze, z drużyny harcerskiej działającej w naszej szkole, pod opieką p. Grażyny Brodzińskiej.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl