
zspilica.edu.pl
NA PATRIOTYCZNĄ NUTĘ …
26
lis
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W hołdzie Niepodległej 9 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbyła się uroczysta akademia z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tym razem Teatrzyk Szkolny "Igraszka" zaprosił całą społeczność szkolną do I Muzeum Historycznego w Pilicy, gdzie dzięki kompetentnym paniom przewodniczkom, zwiedzający mogli poszerzyć wiedzę na temat historii naszego kraju, a przede wszystkim Pilicy i jej okolic. Program miał przypominać muzeum interaktywne, gdyż obfitował w taniec, śpiew, zdjęcia Pilicy i okolic, liczne eksponaty oraz ciekawą prezentację. Spektakl został również zaprezentowany 11 listopada 2018 roku w czasie gminnych obchodów Święta Niepodległości.
Następnie uczniowie klas sportowych, podczas Marszu Niepodległości, szlakiem miejsc pamięci narodowej, oddali hołd pamięci bohaterom poległym w walce za wolną Polskę i pięknej polskiej historii. Uroczystości zakończyło odśpiewanie o godz. 11.11 przez całą społeczność szkolną wraz z dyrektorem szkoły Panem Leszkiem Sobotą i Burmistrzem Miasta i Gminy Pilica Panem Arturem Janosikiem hymnu narodowego.
zspilica.edu.pl
26
lis
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
20
lis
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
17
lis
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
16
lis
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
12
lis
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
12
lis
2023
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.