zspilica.edu.pl
Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o troskach dnia codziennego. To czas magii, radości i miłości. 21 grudnia w klimat świąt Bożego Narodzenia, tradycyjnie jak co roku, wprowadziły nas jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Świąteczny nastrój wzmocniło wspólne śpiewanie kolęd i życzenia złożone przez Pana Dyrektora Leszka Sobotę oraz księdza wikariusza Piotra Niedzielę. Po ogólnoszkolnych uroczystościach odbyły się klasowe wigilie, podczas których uczniowie śpiewali kolędy i składali sobie życzenia.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl