zspilica.edu.pl
Od 1 - 2 06. 22r. kl. 3a i 3b Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy, były na wycieczce w Międzybrodziu Żywieckim pod opieką nauczycielek: B. Gajdy, Z. Opiłki i A. Kowal. Uczniowie wędrowali górskimi szlakami i podziwiali piękno Beskidu Żywieckiego. Uczestniczyli w wielu atrakcjach: zwiedzali Żywiec, zjeżdżali na stoku saneczkowym, wyjeżdżali kolejką na Górę Żar, poznali zasadę działania elektrowni wodnej - pompowo - szczytowej, podziwiali paralotniarzy. Wielką fizyczną sprawnością wykazali się w parku linowym o nazwie "Sprawne trole". Po obiadokolacji wszyscy uczestniczyli w niekonwencjonalnych zawodach sportowych, które wzbudziły wiele śmiechu, radości i zdrowej rywalizacji. Wieczorem dzieci zachwyciły wszystkich dużą kreatywnością. Grupy prezentowały samodzielnie wymyślone, żartobliwe scenki rodzajowe, układy taneczne oraz piosenki. Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a malowniczo położony ośrodek nad Jeziorem Żywieckim podniósł jeszcze walory atrakcyjności wycieczki.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl