W rozegranym w dniu dzisiejszym półfinale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Badmintonie reprezentacja dziewcząt w składzie ANNA BĄK, NATALIA WIZOR wywalczyła awans do finału wojewódzkiego zajmując II miejsce w turnieju. Bardzo blisko finału była drużyna chłopców w składzie BARTOSZ WIZOR, MARCEL KOWALCZYK, która zajęła III miejsce w turnieju.
W igrzyskach wzięły udział reprezentacje: Dąbrowy Górniczej, Częstochowy, Sosnowca, Czeladzi oraz Jaworzna.
To kolejny znaczący sukces naszych uczniów w tej pięknej dyscyplinie sportowej.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w FINALE !!!
opiekun- Leszek Sobota