zspilica.edu.pl
Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy Hanna Rydzyk otrzymała kwalifikację do wystawy pokonkursowej XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Jesteśmy dumni z Polski”.
Konkurs, to coroczne wydarzenie, które organizuje Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach. Ma na celu promowanie sztuki i kultury polskiej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga uczestników z całej Polski. W tym roku 435 prac nadesłanych na konkurs pochodziło z 73 placówek edukacyjnych.
Najlepsze prace XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Jesteśmy dumni z Polski” można oglądać w tymczasowej siedzibie MDK 1 przy alei Jana Pawła II 38 w Tychach.
Gratulujemy naszej uczennicy i życzymy powodzenia w przyszłych artystycznych przedsięwzięciach!
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl